Luksusowa wyprawka w kufrze od Louis Vuitton

Legendarny dom mody Louis Vuitton wypuszcza w świat luksusową linię dla… noworodków.
09 March 2023

Śpioszki, skarpetki, body i piżamki – to właśnie znajdziecie w najnowszej kolekcji Louis Vuitton dla noworodków. Słynny francuski dom mody po raz pierwszy w swojej historii skompletował wyprawkę dla noworodka i wyszło mu to całkiem nieźle. Kolekcja obejmuje pełną gamę ubranek dla niemowląt w wieku od 3 do 12 miesięcy, a oprócz odzieży czy bucików w nowej linii pojawi się również wiele niemowlęcych akcesoriów – na przykład śliniaczki, grzechotki, kubeczki czy misie.

Poszczególne elementy kolekcji wykonane zostały ze szlachetnych materiałów – bawełny organicznej, wełny i kaszmiru oraz skóry. Surowce – jak zapewniają przedstawiciele Louis Vuitton – pozyskiwane są w sposób etyczny, a ich dostawcy sprawdzani pod kątem zaanagażowania w dobrostan zwierząt.

Decyzja o stworzeniu pierwszej kolekcji dziecięcej w ramach Louis Vuitton to ważny moment i sygnał, że legendarny dom mody dostrzega wysoki potencjał sprzedażowy w tym segmencie branży modowej. Poza tym, tego typu kolekcja wzmacnia więzi emocjonalne między klientami i ich rodzinami, poszerzając jednocześnie swoje działania o nowe pokolenia.

TA GAMA DEDYKOWANA NOWORODKOM WZMACNIA WIĘŹ EMOCJONALNĄ MIĘDZY MARKĄ LOUIS VUITTON A JEJ KLIENTAMI, PONIEWAŻ KAŻDA SYMBOLICZNA CHWILA STAJE SIĘ WSPOMNIENIEM NA CAŁE ŻYCIE – czytamy w komunikacie prasowym Louis Vuitton.