Innowacyjna butelka dla nowoczesnych rodziców

To interesujące rozwiązanie dla tych, którzy chcą ułatwić sobie karmienie swoich pociech.
04 May 2023

Nigdy więcej podgrzewania wody w kuchence mikrofalowej, podgrzewania na parze i ciągłego sprwdzania temperatury mleka wewnątrz.

Dzięki Ember Baby karmienie dziecka nigdy nie było tak łatwe! Z tą innowacyjną butelką rodzice nie muszą już martwić się o podgrzewanie wody w kuchence mikrofalowej, czy ciągłe sprawdzanie temperatury mleka. Wystarczy nacisnąć przycisk, a butelka automatycznie nagrzeje zawartość, osiągając i utrzymując stałą temperaturę ciała w zaledwie pięć minut.

Prądy konwekcyjne wewnątrz butelki zapewniają równomierne podgrzewanie płynu, a izolująca kopuła termiczna ułatwia podróżowanie z butelką mleka czy mieszanki. Aplikacja Ember Baby to dodatkowe udogodnienie, które umożliwia zdalne podgrzanie zawartości butelki oraz monitorowanie karmienia i wzrostu dziecka.

Dzięki Ember Baby, rodzice mogą teraz skupić się na najważniejszym – na miłych chwilach spędzanych z dzieckiem, bez zbędnego stresu związanego z podgrzewaniem mleka. Ta innowacyjna butelka to świetne rozwiązanie dla nowoczesnych rodziców, którzy cenią sobie wygodę, komfort i bezpieczeństwo swojego dziecka.