Podbijajcie salon z meblami, które ożywiają dziecięcą wyobraźnię!

Pomyślcie jak cudowne musi być tworzenie bazy z kanapy w pokoju! 
06 May 2023
zamek z kanapy kiddie couch

Czy kiedykolwiek marzyliście o tym, żeby Wasze dzieci mogły swobodnie biegać i bawić się w salonie, bez konieczności pilnowania, czy przypadkiem nie zniszczą mebli i nie ubrudzą kanapy? Czy chcielibyście, żeby Wasze dzieciaki mogły bawić się w bezpiecznym i wygodnym miejscu, specjalnie dla nich zaprojektowanym? Jeśli tak, to mamy dla Was świetną wiadomość! 

Kiddie Couch – meble dla dzieci, które zaprojektowane zostały z myślą o zabawie i bezpieczeństwie najmłodszych domowników. Pomyślcie, jak cudowne musi być tworzenie bazy z kanapy, którą mamy w pokoju! 

To kanapa stworzona z poduszek modułowych, dostępnych w różnych zestawach, umożliwiających tworzenie ciekawych konfiguracji i orientacji, które są idealne dla dziecięcej wyobraźni. Możecie zbudować razem tor przeszkód, zamek, robota i wiele innych! Sky is the limit!

Dzięki nim, Wasze pociechy mogą cieszyć się swobodą i wygodą w trakcie zabawy, a jednocześnie nie będziecie musieli martwić się o ewentualne potłuczenia! Poduszki są wodoodporne, dzięki czemu bez problemu można je czyścić w razie jakichkolwiek wypadków.

Jeśli chcecie stworzyć wyjątkowe i bezpieczne miejsce dla Waszych dzieci, gdzie będą mogły swobodnie biegać i bawić się w sposób, jaki najbardziej odpowiada ich wyobraźni, to Kiddie Couch jest dokładnie tym, czego potrzebujecie! Dajcie swoim dzieciom szansę na niezapomnianą zabawę, a sami będziecie mieli pewność, że Wasze meble i podłogi pozostaną w nienaruszonym stanie.

źródło: kiddiecouch.ca