Premiery kinowe na maj 2023

Maj 2023 zapowiada się jako miesiąc pełen wrażeń dla całej rodziny w kinach.
06 May 2023
premiery bajek w maju 2023

Maj zapowiada się jako miesiąc pełen wrażeń dla całej rodziny w kinach. Wśród nowości, które pojawią się na ekranach, znajdują się cztery wspaniałe propozycję, każda z nich oferuje swoją unikalną historię i klimat.

Ernest i Celestyna: Misja Muzyka – premiera 12 maja

Pierwsza propozycja to “Ernest i Celestyna: Misja Muzyka”, opowiada historię niedźwiedzia Ernesta i myszki Celestyny, którzy wyruszają do krainy, gdzie granie muzyki jest zabronione. To pełne przygód i muzyki opowieści o walce o wolność i pasję.

Mała Syrenka – premiera 26 maja

26 maja na ekranach kin zobaczymy filmową adaptację Małej Syrenki, której przedstawiać nie trzeba. Bohaterką filmu jest Ariel, młoda syrena, która marzy o życiu na lądzie. W swojej podróży do królestwa ludzi, poznaje przystojnego księcia Eryka i zakochuje się w nim bez pamięci. Jednak jej marzenia o życiu na lądzie szybko zostają zniweczone, gdy złośliwa czarownica Urszula zaczyna siać spustoszenie w podwodnym świecie i zagraża Ariel oraz jej rodzinie.

W filmie usłyszymy znane utwory z bajki oraz nowe, oryginalne piosenki.

Super Mario Bros. Film – premiera 26 maja

“Super Mario Bros. Film”, oparty na kultowej serii gier od Nintendo. W filmie tym Mario po raz kolejny staje do walki z potężnym wrogiem, Bowserem, w towarzystwie swoich przyjaciół, w tym księżniczki Peach. To idealna propozycja dla fanów gier wideo oraz dla wszystkich, którzy cenią wspaniałą rozrywkę i humor.

Wróżka Różka – premiera 26 maja

Ostatnią propozycją jest “Wróżka Różka”, opowiadająca historię małej wróżki, która musi pokonać swoje lęki, aby ocalić przyjaciela, porwanego przez trolle. Ta poruszająca opowieść o przyjaźni, odwadze i przezwyciężaniu trudności z pewnością poruszy serca widzów w każdym wieku.

Wszystkie te filmy to doskonała propozycja dla całej rodziny, a zwłaszcza dla najmłodszych widzów. Dlatego warto już teraz zaplanować wspólny wieczór w kinie i cieszyć się wspaniałymi wrażeniami, jakie oferują te animowane produkcje.