Twoje dziecko boi się pobierania krwi?

Znajdziesz dla niego ratunek w Synevo KIDS!
02 April 2023

Znajdziesz dla niego ratunek w Synevo KIDS! To pierwszy punkt pobrań w Polsce, który został dedykowany wyłącznie dla dzieci. Tutaj maluchy czekają nie tylko nowoczesne urządzenia i profesjonalne usługi diagnostyczne, ale przede wszystkim przyjazna atmosfera, w której poczują się bezpiecznie i zrelaksowane.

Tradycyjne punkty pobrań oferują badania zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Często są to zatłoczone miejsca, gdzie trzeba długo czekać na swoją kolej. Synevo KIDS jest inaczej – skupiając się wyłącznie na potrzebach najmłodszych pacjentów, oferuje kompleksowe usługi diagnostyki laboratoryjnej w warunkach, które zaspokoją potrzeby i oczekiwania dzieci.

“Punkt Synevo KIDS to odpowiedź na potrzeby rynku, który stale analizujemy. Szukaliśmy innowacyjnego rozwiązania, dzięki któremu pobrania krwi u naszych najmłodszych pacjentów będą przebiegały w spokojnej i miłej atmosferze. Specjalnie zaprojektowany wystrój oraz personel, który ma świetny kontakt dziećmi i wieloletnie doświadczenie, to recepta na sukces i ogromne wsparcie dla rodziców” – mówi Olga Klyuchnykova, Prezes Zarządu Synevo.

W punkcie Synevo KIDS przyjmowane będą dzieci w każdym wieku, w tym nawet noworodki. Personel punktu to specjaliści, którzy są wykwalifikowani i specjalnie przeszkoleni w opiece nad dziećmi. Maluchy będą w dobrych rękach!